Андижонда фуқаро кўприкка ўзини осиб вафот этди

Топ статей за 7 дней

Подпишитесь на нас

51,905участниковМне нравится
22,962участниковЧитать
8,830участниковПодписаться
- Advertisement -

Ижтимоий тармоқларда Андижонда эркак киши ўз жонига қасд қилиб вафот этганлиги тўғрисида хабарлар тарқалди. 

Ҳолат юзасидан Андижон вилояти прократураси маълумот берди

Аниқланишича, 2023 йил 30 октябрь куни соат 12:00 ларда Хонобод шаҳрида яшаган, сўнгги пайтлар руҳий тушкунликка тушган фуқаро Ж.Ш. Қўрғонтепа туманида жойлашган «Қорасув-Хонобод» темирйўл бекати ёнидаги кўприкка арқондан сиртмоқ ясаб, ўзини осиши натижасида воқеа жойида вафот этган.

Ҳолат юзасидан Қўрғонтепа туман прокуратураси томонидан судга оид тиббий экспертиза тайинланиб, марҳум Ж.Ш. нинг ўз жонига қасд қилганлик сабаблари терговга қадар текширув йўли билан текширилмоқда.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Последние новости

Тошкентда Марказий Осиёнинг ядровий хавфсизлиги масалаларига бағишланган экспертлар муҳокамаси бўлиб ўтди

Жорий йилнинг 26 июнь куни пойтахтда Марказий Осиёнинг ядро қуролидан холи зонаси бўйича Тошкент мулоқоти доирасида «Марказий Осиёнинг хавфсиз...

Больше похожих статей