Андижонда яна бир машина заводи қурилади

Топ статей за 7 дней

Подпишитесь на нас

51,905участниковМне нравится
22,962участниковЧитать
8,830участниковПодписаться
- Advertisement -

Андижонда янги машина заводи қурилади. Бу ҳақда вилоят ҳокими ўз телеграм каналида маълум қилди.

Қайд этилишича, президент топшириқларига асосан Андижоннинг Асака туманида янги машина заводини қуриш ва ишга тушириш бўйича вилоят ҳокими Шуҳратбек Абдураҳмонов бошчилигида Хитой вакиллари билан музокаралар олиб борилмоқда.

Кеча, 24 декабрь куни дастлабки музокаралар олиб борилган ва ҳамкорлар билан бир қанча масалалар муҳокама этилган.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Последние новости

Йирик карта ўтказмалари ҳақида солиқ органларига маълумот бериш режалаштирилмоқда

Жамоатчилик муҳокамаси учун эълон қилинган қарор лойиҳасига кўра, фуқаронинг пластик картасига бир ой давомида бошқа шахслардан келиб тушган пуллар...

Больше похожих статей