Қўйлиқ метро бекатида эркак поезд тагига ўзини ташлади

Топ статей за 7 дней

Подпишитесь на нас

51,905участниковМне нравится
22,962участниковЧитать
8,830участниковПодписаться
- Advertisement -

Бугун, 28 ноябрь куни соат 14:58 да Тошкент метрополитенининг Қўйлиқ бекатида номаълум эркак ўзини ҳаракатланиб келаётган поезд тагига ташлади. Бу ҳақда  Метрополитен Матбуот котибининг  «Тошкент метрополитени» ДУК хабар бермоқда .

Эркак олган жароҳатлари сабаб воқеа жойида вафот этган.

«Ҳозирда «Ер усти ҳалқа йўл» йўналишининг бир томон қисми вақтинча ҳаракатдан тўхтатилган. Ҳолат юзасидан батафсил маълумотни дастлабки суриштирув ишлари якунига етгач маълум қиламиз», — дейилади хабарда.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Последние новости

Тошкентда Марказий Осиёнинг ядровий хавфсизлиги масалаларига бағишланган экспертлар муҳокамаси бўлиб ўтди

Жорий йилнинг 26 июнь куни пойтахтда Марказий Осиёнинг ядро қуролидан холи зонаси бўйича Тошкент мулоқоти доирасида «Марказий Осиёнинг хавфсиз...

Больше похожих статей