Бугун Тошкентнинг 2 та туманида газ вақтинча ўчирилади

Топ статей за 7 дней

Подпишитесь на нас

51,905участниковМне нравится
22,962участниковЧитать
8,830участниковПодписаться
- Advertisement -

Тошкент шаҳрининг Сергели ва Яшнобод туманларини баъзи маҳаллаларида вақтинча газ ўчади. Бу ҳақда шаҳар ҳокимлиги хабар берди.

Қайд этилишича, 2 август куни Сергели тумани “Юқори Дархон” МФЙдаги Наврўз ва Дилхуш кўчаларидан ҳамда Яшнобод тумани “Миришкор” ҳамда “Олмос” маҳаллалари чегара ҳудудидан ўтган ўрта босимли газ қувурларини тартибга солиш ишлари олиб борилади. 

Шу муносабат билан мазкур маҳаллаларда соат 10:00 дан 18:00 гача газ таъминоти узилади.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Последние новости

Йирик карта ўтказмалари ҳақида солиқ органларига маълумот бериш режалаштирилмоқда

Жамоатчилик муҳокамаси учун эълон қилинган қарор лойиҳасига кўра, фуқаронинг пластик картасига бир ой давомида бошқа шахслардан келиб тушган пуллар...

Больше похожих статей