Робот-дирижёр Сеулда оркестр билан дебют қилди

Топ статей за 7 дней

Подпишитесь на нас

51,905участниковМне нравится
22,962участниковЧитать
8,830участниковПодписаться
- Advertisement -

Робот-андроид ЭвеР 6 Сеулдаги Жанубий Корея миллий оркестри консертида дирижёр сифатида иштирок этди. Дебют томошабинларни хурсанд қилди, деб хабар беради Реутерс.

Корея саноат технологиялари институти олимлари томонидан яратилган икки қўлли андроид етакчи мусиқачилар билан биргаликда мамлакат миллий театрида консерт берди. Ушбу спектакл Кореяда сунъий интеллект қобилиятининг биринчи марта намойиш этилгани бўлди.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Последние новости

Англия ва Гана жаҳон чемпионатида ғолибни аниқлай олмади

Футбол бўйича 2026 йилги жаҳон чемпионатининг L гуруҳида Англия ва Гана терма жамоалари ўртасидаги учрашув дуранг натижа билан якунланди....

Больше похожих статей