15 июлдан айрим поездлар Жанубий вокзалдан юради

Топ статей за 7 дней

Подпишитесь на нас

51,905участниковМне нравится
22,962участниковЧитать
8,830участниковПодписаться
- Advertisement -

Жорий йилнинг 15 июлидан 15 августигача Тошкент-Марказий вокзалидан ҳаракатланиб келаётган аксарият поездлар Тошкент Жанубий вокзалидан қатновини амалга оширади.

Жумладан, бир ой мобайнида юқори тезликда ҳаракатланувчи «Афросиёб» электропоездлари, “Шарқ”, “Насаф” ҳамда «Тошкент — Андижон — Тошкент», «Тошкент — Волгоград — Тошкент», «Душанбе — Тошкент — Душанбе» йўловчи поездлари Жанубий вокзал ҳудудидан рейсларини амалга оширади.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Последние новости

Йирик карта ўтказмалари ҳақида солиқ органларига маълумот бериш режалаштирилмоқда

Жамоатчилик муҳокамаси учун эълон қилинган қарор лойиҳасига кўра, фуқаронинг пластик картасига бир ой давомида бошқа шахслардан келиб тушган пуллар...

Больше похожих статей