Тошкентда ҳаммомда қайноқ сув баки ёрилиб кетиши оқибатида 20 ёшли қиз вафот этди

Топ статей за 7 дней

Подпишитесь на нас

51,905участниковМне нравится
22,962участниковЧитать
8,830участниковПодписаться
- Advertisement -

Тошкентда қайноқ сув баки ёрилиб кетиши оқибатида 20 ёшли қиз вафот этди. Бу ҳақда “Миллар“ кўрсатувида хабар қилинди.

Маълум бўлишича, қиз ҳаммомдалигида бак ёрилиб кетиб, қиз қайноқ сув тагида қолиб кетган. 

Воқеа ҳақида дастлаб қизнинг опаси хабар топган ва дарҳол шифокорларларга мурожаат қилган. Бемор шифохонага оғир аҳволда куйиш тан жароҳатлари билан олиб борилган.

Қизда 80-90 фоиз куйиш ташхиси қўйилган, шифокорларнинг уринишига қарамасдан вафот этган.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Последние новости

Наманганда гўшт етиштириш ҳажми ва сифати ошмоқда

Президент Шавкат Мирзиёев Наманган вилоятининг Тўрақўрғон туманида барпо этилаётган “Наманган қўйчилик кластери” фаолияти билан танишди. Йирик инвестиция лойиҳаси чорвачилик...

Больше похожих статей